top of page
ezezers-kempings-(2).jpg

Atpūtas vieta
"Ežezers"

Par mums

SIA “Atpūtas vieta Ežezers” atrodas Krāslavas novadā, Andzeļu pagastā, skaistā klusā vietā pie Ežezera. Pie mums iespējams atpūsties no ikdienas stresa un iegūt pozitīvas emocijas.
Mēs piedāvājam apmeklētājiem lielisku atpūtu pie dabas ar apmešanos viesu mājā no kuras paveras brīnišķīgs skats uz ezeru.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu atpūtu mēs piedāvājam sauna uz pontona, kura ir uzstādīta uz ūdens. Kā arī lielākam apmeklētāju  pulkam tiek piedāvātas  telšu vietas ar iespēju izmantot labierīcības un dušu. Ar lielāko prieku gaidīsim ciemos ceļotājus ar kemperiem!

Sportiskākiem apmeklētājiem piedāvājam izbraucienus ar velosipēdu apkārt ezeram. Izbraucienā ar velosipēdiem variet apmeklēt Piļoru ozolu audzes un Jaundomes muižu. Piedāvājam arī izbraucienus ar laivu un makšķerēšanu ezerā.

Īsumā par par Ežezeru – ezers atrodas Krāslavas novada, Ezernieku un Andzeļu pagastā. Salām bagātākais ezers Latvijā un visā Baltijā. Ezerā ir 35 salas ar kopējo platību 77,6 ha. Ezerā saskaitīti ap 70 salveidīgi veidojumi, jeb sēkļi. No ezera iztek Narūta – Daugavas baseinam piederīga upe.

2006. gada novembrī ezers iekļauts Rāznas nacionālajā parkā. Vidējais ezera dziļums ir 6,4 metri, bet maksimālais dziļums – 21 metrs. Rāznas nacionālais parks ir konstatējis 18-24 zivju sugas.

Par mums

Piedāvājam

bottom of page